Programátorské služby

Každý návštevník internetových stránok oceňuje kombináciu vlastností, ktoré by mala web stránka mať. Počnúc správnou štruktúrou, navigáciou na stránke, cez prijateľné grafické rozhranie až po jej správnu funkčnosť. Naši web dizajnéri a programátori vedia vytvoriť vhodnú web prezentáciu pre každú spoločnosť.

Kontaktujte našich špecialistov, ktorí vám pripravia riešenie presne na mieru potrebám vašej spoločnosti.

Novinky

Úplný ovládací panel vašej domény nájdete na adrese https://www.webpanel.sk/. Spravujte nastavenia e-mailov, nevyžiadanej pošty, databáz, domenové záznamy. Jednoducho, rýchlo a v reálnom čase. Vynikajúci nástroj pre každého správcu domény.

Nie ste vo svojej kancelárii a potrebujete mať prístup k novým správam na vašom e-mailovom konte? Jednoducho využite webmailového klienta, ktorý vám umožní pristupovať k vašim správam z ktoréhokoľvek miesta na svete pripojeného k Internetu. K dispozícii máte verziu Horde alebo Roundcube. Vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Cez webpanel.sk si môžete jednoducho objednať SSL certifikát pre Vašu stránku. Ocenia to najmä návštevníci e-shopov, ktorým tak ponúknete bezpečnejšiu prácu s Vašou stránkou. Akciová cena pri objednávke SSL certifikátu na 2 roky.

Online platby